Zabrakło koncentracji

W 11 kolejce ligi wojewódzkiej juniorzy młodsi Błonianki zagrali na wyjeździe w Józefowie z zespołem ZWAR-u Warszawa. Rywal przystąpił do meczu jako lider ligi i był zdeterminowany by wygrać.

Jednak w pierwszej połowie zespół z Błonia dzięki dyscyplinie taktycznej postawił się gospodarzom i nie dał się pokonać. Dodatkowo z punktu widzenia stworzonych sytuacji 100% pod bramką przeciwnika był remis . Ze strony Błonianki w świetnej sytuacji niecelny strzał oddał Gabryś, zaś zespołową sytuację ZWAR-u zastopował rewelacyjnie bramkarz Aleks.

Do przerwy wynik 0 do 0 był jak najbardziej sprawiedliwy i z pewnością nie było widać na boisku, że gra pierwszy zespół z ostatnim.

Jednak mecz ma dwie połowy i chwila dekoncentracji bardzo drogo kosztowała zespół Błonianki.

Skończyło się 5 do 0 dla ZWAR-u.

Przykro , ale to już drugi taki mecz , w którym przegrywamy w drugiej połowie . Szkoda. Skoro udaje się przez 40minut , można to zrobić przez 80 minut.

Zagrali: Aleks, Miłosz, Kuba, Konrad, Max, Szymon, Bartek, Hubert, Capi, Igor, Dominik, Gabryś, Kacper, Mikołaj.